Chcete něco sdělit svému okolí?
Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý
>>> Přidat článek <<<

Házenkářky ze Sokola Poruba potvrdily první místo v tabulce

03.10.2018
Čtvrté kolo Moravskoslezské soutěže starších žaček tentokrát postavilo do cesty mladým Porubankám soupeřky z Nového Jičína, kam pod vedením trenérky Petry Vavříkové vyrazily poslední zářijový den, aby se pokusily potvrdit první místo tabulky, což se jim nakonec těsným rozdílem jedné branky také podařilo.

TJ Nový Jičín – Sokol Poruba  15 : 16 (5 : 10)

V okleštěné sestavě, kdy pět hráček základní sestavy nastoupilo za mladší dorostenky B v souběžně hraném ligovém zápase s Hodonínem, odjely starší žákyně k mistrovskému zápasu čtvrtého kola do Nového Jičína. Soupeřky se se šesti body pohybují na třetím místě průběžné tabulky, a nejen proto se dal očekávat vyrovnaný souboj.

„Byly to nervy. Dobře rozehraný zápas, kdy jsme šly do druhého poločasu s pětibrankovým náskokem vystřídala panika a nervy drásající druhá půle. V útoku jsme se doslova trápily. Obraně, která nás spolu s brankářkami opravdu podržela dělala největší starosti jičínská Zuzana Hrňová. Naštěstí ale rozhodla naše bojovnost v obraně, a tak jsme jednobrankovou výhru ubránily,“ hodnotila zápas s úsměvem vyčerpaná trenérka Petra Vavříková.

V 5. kole přivítají 7. 10. od 15:00 hodin starší žačky na domácí půdě soupeřky z Paskova.
Souhrn výsledků 4. kola Moravskoslezské ligy starších žaček:

Karviná – SC Bohumín  21 : 19
Paskov – Lesana Zubří  10 : 21
TJ Nový Jičín – Sokol Poruba  15 : 16
2.10. 16:30  Hlučín – Ostrava-Zábřeh
Převzato ODTUD

Aktuálně z Nymburska